Cześć! Jestem Asia

Od małego żądna przygód, poznawania nowych ludzi. Połowę życia spędzone na macie oraz podczas wyjazdów na zgrupowania i obozy. Dzięki judo mogłam mieć możliwość poznania wielu fantastycznych ludzi. Dzięki mojej aktualnej pracy fotografa mogę kontynuować zwiedzanie nowych ciekawych miejsc oraz poznawaniu fanatycznych osobowości. Młoda fotografka , która obserwuje, bacznie się przygląda temu co otacza nas dookoła. Uwielbiam uchwycić spontaniczne momenty, do których będzie można wrócić przy oglądaniu fotografii. Lubię żyć aktywnie poprzez uprawianie sportu, lubię czytać książki , słuchać dobrej muzyki i spędzać wolny czas z moją rodziną i moim ukochanym psem. Dzięki mojemu tacie, który uwiecznił moje i mojego młodszego brata dzieciństwo, uwieczniając nasze wycieczki rodzinne. Wszczepił we mnie chęć utrwalania tych pięknych chwil. Zawsze podczas wycieczek , obozów czy wypadów ze znajomymi brałam cyfrówkę i robiłam zdjęcia. Poważniej fotografią zaczęłam się interesować borykając się z kontuzją. Odkryłam wyjątkową moc i magię w utrwalaniu chwil.

W fotografiach szukam świata, który mogę wykreować.

Szukam iskierki, z której mogę stworzyć całą historię. Zdjęcie zrobione w kilka sekund staje się pamiątką czasem na kilkadziesiąt lat. Złapać ten moment, uchwycić chwilę i sprawić, by jeden obraz oddał całą masę emocji, które ludzie w danej chwili przeżywają – tym się zajmuję. Każdy ślub to dla mnie inna historia.

Bardzo indywidualnie i emocjonalnie podchodzę do każdej pary. Czasami będziecie mogli zobaczyć spadające łezki zza aparatu.Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o mojej pracy i zobaczyć, jak bardzo gestykuluję, gdy o czymś opowiadam – napiszcie do mnie. Spotkajmy się na kawie! 🙂

TYPE AND HIT ENTER